מה זה עיצוב אתרים

ראשי >עיצוב אתרים>מה זה עיצוב אתרים
תהליך בניית אתרים מתחלק לשלושה חלקים: בניית אתרים הכוללת את בניית קוד האתר, ופיתוח מערכת ניהול תוכן, קידום אתרים המבוצע ע"י מקדם אתרים מקצועי, שאחראי על דירוג האתר בגוגל ע"י אופטימזיציה של עמודי האתר, אופטימיזציה של תוכן, ניהול קישורים, ועוד וכמובן עיצוב אתרים שעליו אדבר כמובן בהרחבה.
 

עיצוב אתרים

 
מה זה עיצוב אתרים? עיצוב אתרים הוא כל מה שקשור לחזות האתר, התפקיד הזה הוא עצום בחשיבותו, מדובר כאן על עיצוב המותג, עיצוב דפי האתר, רמת חווית הגלישה, האם הגולש ישאר באתר וימשיך לדפים נוספים או שמא יצא מהאתר ולא יחזור אליו לעולם? עיצוב אתרים זה התחום שבו צריך להגדיר את את הצבעים, הפונטים, הרקעים המנגינה (אם יש) לתכלית האתר, ולתוכן שלו. לא מספיק שיראה יפה זה צריך להעביר מסר זהה לאתר ולתוכנו, ככה הגולש ירגיש קשר בין החזות לבין התוכן וזה יגרום לו תחושה של שיוך, מח האדם עובד לפי קטגוריות כשיש סתירה בין דבר למשנהו זה מבלבל אותנו, לכן יש לחשוב טוב על איזה עיצוב מתאים לאתר שלנו הכי הרבה.
 
יש אתרים רבים באינטרנט ולכן יש צורך לבדל אחד ממשנהו, יש את רמת הקוד ויש את רמת התוכן אבל חשוב ביותר המראה של האתר שימשוך את העין שיגרום לגולשים לרצות להישאר וכמובן לרצות לחזור. הגולשים חושבים בליבם יש שני אתרים שאני יכול לבחור, בשניהם יש תוכן איכותי אבל אחד מהם נראה טוב יותר, ולכן אני אבחר בו!
 
עיצוב אתרים זהו הרושם הראשוני שנוצר אצל הגולש כשהוא נכנס לאתר, יכול להיות תוכן מעולה, קוד פנטסטי, אבל עיצוב אתרים מכוער וזה יגרום לגולשים לברוח. לכן חשוב מאוד להשקיע בעיצוב אתרים.
הוספת תגובה